X

Result Details

Event name: Semaine Olympique Francaise
Date: 23 April 2000
Type:
Club: Hyeres , FRANCE
Classtype:Laser , see more results
Rank Helm First Name Last Name Nation
1 Kalle SUNESON Kalle SUNESON SWE
2 Robert SCHEIDT Robert SCHEIDT BRA
3 Daniel BIRGMARK Daniel BIRGMARK SWE
4 Maciej GRABOWSKI Maciej GRABOWSKI POL
5 Serge KATS Serge KATS NED
6 ANDREAS Andreas GERITZER AUT
7 Xavier LECLAIR Xavier LECLAIR FRA
8 Niklas EDLER Niklas EDLER SWE
9 Gareth BLANCKENBERG Gareth BLANCKENBERG RSA
10 Luis MARTINEZ DORESTE Luis MARTINEZ DORESTE ESP
11 Michael GILES Michael GILES RSA
12 Diego NEGRI Diego NEGRI ITA
13 Diego ROMERO Diego ROMERO ARG
14 Philippe BERGMANS Philippe BERGMANS BEL
15 Peder RONHOLT Peder RONHOLT DEN
16 Paul GOODISON Paul GOODISON GBR
17 Gustavo LIMA Gustavo LIMA POR
18 Vasilij ZBOGAR Vasilij ZBOGAR SLO
19 Philipp BUCHERT Philipp BUCHERT GER
20 BERNARD Bernard LUTTMER CAN
21 Mate ARAPOV Mate ARAPOV CRO
22 Peter SARASKIN Peter SARASKIN EST
23 Andreas JOHN Andreas JOHN GER
24 Marin MISURA Marin MISURA CRO
25 Josh NEWMAN Josh NEWMAN NZL
26 Romain KNIPPING Romain KNIPPING FRA
27 Vagelis CHIMONAS Vagelis CHIMONAS GRE
28 Frederik LASSENIUS Frederik LASSENIUS SWE
29 Peter SANTEN Peter SANTEN SWE
30 Marc DE HAAS Marc DE HAAS NED
31 Michele REGOLO Michele REGOLO ITA
32 Tamas ESZES Tamas ESZES HUN
33 Mati SEPP Mati SEPP EST
34 Piotr WOJEWSKI Piotr WOJEWSKI POL
35 Guillaume FLORENT Guillaume FLORENT FRA
36 Gustav CARLSSON Gustav CARLSSON SWE
37 Jon LASENBY Jon LASENBY IRL
38 Tugdual BECQUEMIE Tugdual BECQUEMIE FRA
39 Einar PERSSON Einar PERSSON DEN
40 Maxim SEMERKHANOV Maxim SEMERKHANOV RUS
41 Andrew CHILDS Andrew CHILDS CAN
42 Roope SUOMALIANEN Roope SUOMALIANEN FIN
43 ADONIS Adonis BOUGIOURIS GRE
44 Christophe BARRUE Christophe BARRUE FRA
45 ALLAN Allan JULIE SEY
46 Sebastian MAZZA CAMPOS Sebastian MAZZA CAMPOS ARG
47 Vladimir KRUTSKIKH Vladimir KRUTSKIKH RUS
48 Lucas GONZALEZ SMITH Lucas GONZALEZ SMITH ARG
49 Mike SIMMS Mike SIMMS CAN
50 Miguel POLI Miguel POLI ARG
51 Dimitrio THEODORAKIS Dimitrio THEODORAKIS GRE
52 Gedrius GUZYS Gedrius GUZYS LTU
53 Alexande LOGOTHETIS Alexande LOGOTHETIS GRE
54 Felix PRUVOT Felix PRUVOT FRA
55 Kemal MUSLUBAS Kemal MUSLUBAS TUR
56 Jorg WACHTER Jorg WACHTER GER
57 ALEXANDER Alexander SCHLONSKI GER
58 Martin KUNDIG Martin KUNDIG ARG
59 Daniel HANNEMANN Daniel HANNEMANN GER
60 Soren HOLM Soren HOLM DEN
61 Mathias RIECK Mathias RIECK GER
62 Johan TILLANDER Johan TILLANDER SWE
63 Aristeidis MICHAIL Aris MICHAIL GRE
64 Teddy QUESTROY Teddy QUESTROY FRA
65 Fabien HENRY Fabien HENRY FRA
66 Yuri BOZHEDOMOV Yuri BOZHEDOMOV RUS
67 Thomas LE BRETON Thomas LE BRETON FRA
68 Ismael BRUNO Ismael BRUNO FRA
69 Martin TRCKA Martin TRCKA CZE
70 Arne NIEUWENHUIS Arne NIEUWENHUIS NED
71 Eric HOLDEN Eric HOLDEN CAN
72 Valery USHKOV Valery USHKOV RUS
73 Morten KRISTIANSEN Morten KRISTIANSEN DEN
74 Dimitri GREBENOK Dimitri GREBENOK BLR
75 Christopher COOK Christopher COOK CAN
76 Mariano SARMIENTOS PINTOS Mariano SARMIENTOS PINTOS ESP
77 Pierre CANEVET Pierre CANEVET FRA
78 Linas GRABNICKAS Linas GRABNICKAS LTU
79 Rob CULLEN Rob CULLEN CAN
80 Marcin RUDAWSKI Marcin RUDAWSKI POL
81 Erwan ISRAEL Erwan ISRAEL FRA
82 Jeremie WILQUIN Jeremie WILQUIN USA
83 Giorgio POGGI Giorgio POGGI ITA
comments powered by Disqus